zasvěcení reiki

Veškere vyřešené temata

zasvěcení reiki

Příspěvekod ezoterikajana » 18 črc 2013, 00:54

Ahoj, jmenuji se Jana, je mi něco přes 25let a jsem z Brna, prožila jsem si nelehké dětství a to mě přivedlo cca ve svých 13 k vykládacím kartám, syderickému kyvadlu, viděla jsem ducha, možná mimozemšťana, ... je to pár dnů jsem se nechala zasvětit do reiki, ani nevím proč, aby se mi otevřelo především 3.oko, zjistila jsem, že teď vidím aury, dokáži telepaticky něco vnímat, vyléčilo mě to ze spánkové paralýzy, díky reiki vyléčíte vše, no je toho mnohem více, zdají se mi divné sny, prý se mi čistí minulé životy, na které jsem nikdy nevěřila a teď se mi zdál divný sen, že ženy cca 3 byly nahé, pamatuji si tu poslední macatou a prsatou, prominte že to tak píšu, ale tak to bylo a byla koza, měla růžky ale byla to nahá žena a já v tom snu plánovala že jí dám k muži co je také koza, ale toho jsem neviděla, co by to mohlo znamenat?? držela jsem 21dnů půst a porušila to nějak po 14dnech (nepila jsem alkohol, kafé a nejedla maso) ten večer jsem maso jedla a měla tento sen, je možné, že opravdu existuje reinkarnace a to že jsem snědla maso mohla jsem sníst člověka, duše člověka v těle zvířete :(( ?? četla jsem také dnes že někdo podstoupil hypnozu a v minulem životě byl brontosaurus!!! kde byl ty miliony let tedy??? nebo jsem viděla anděla, setkala jsem se před asi měsícem s mužem co mě o reiki řekl, on sám viděl aury po zasvěcení, viděl svého anděla a řekl, že vypadá jako zvíře !! prosím poraďte co znamenal můj sen, budu moc ráda, děkuji Jana
ezoterikajana

Školák

Na ruce: 108.10

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: zasvěcení reiki

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 črc 2013, 01:39

Oki nechápu nejdříve tě vyléčila hypnóza (ze spánkové paralýzy), následně telepatie. Začínám mít podezření, že to co píšeš je maličko "přikrmeno".
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod ezoterikajana » 18 črc 2013, 11:47

telepatii jsem zažila v tramvaji, seděla vedle mě nějaká holka cizí a cca 4.tý den po zasvěcení do reiki to bylo, řekla mi a otočila se náhle na mě, že měla migrénu a nemá a já ji hned dostala!! a to migrény nemívám a po té jí říkám a dala by sis vodu magnesii , že? řekla, že ano. tak jsem to myslela, tak se nenavážej a raději se zeptej jak je to myšlené.
a hlavně, že jsem neobdržela odpověď na můj sen, to jen abych se představila ze slušnosti já,hledám odpověď ne urážky
ezoterikajana

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 črc 2013, 15:21

Urážky a navážení, to by mě zajímalo čím :D ono popravdě, celý jak to píšeš, mi přijde jako překroucenost a nesmyslnost. Když už chceš přikrmovat svý "schopnosti", tak si to nejdříve dej dohromady. Máš to nesouvislý jednou říkáš A a následně B kontroluj si co píšeš. Každopádně s takovou, jakou jsi přišla a začala mystifikovat, ti já pomáhat nebudu.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Martin108 » 18 črc 2013, 17:16

Jani zkus to prosím rozdělit na víc jednotlivých otázek. Jak jsi to napsala je to opravdu špatně rozpoznatelné :) Líp se v tom bude orientovat. Na ten sen ti snad odepíše Akyana. Co se porušení půstu a reinkarnace týče, myslím že všechny cítící bytosti mají mysl a tím pádem jsou nějak zapojené do reinkarnace - dokud prožívají skrze Já. To bych rovnou pustil z hlavy. Nevidím důvod se tím nějak hlouběji zabývat :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod ezoterikajana » 18 črc 2013, 20:41

děkuji za odpověď, moc si jí vážím
ezoterikajana

Školák

Příspěvekod Akyana » 21 črc 2013, 15:33

Jano, ted nemam cas, ale odpovim Ti po SZ dnes vecer.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 21 črc 2013, 16:00

Bohužel uživatel se dopustil trojnásobného spamu, kdy prokopíroval sáhodlouhý offtop zakončený hatespeechem. Proto byl udělen ban. Toto vlákno směřuje do archívu.
Sam Tektzby

Site Admin

Zpět na Archiv