zbytečné pření

Veškere vyřešené temata

zbytečné pření

Příspěvekod Myriel » 20 pro 2010, 13:52

Tak včera jsem tu založil téma s žádostí o pomoc.Strhla se tam hádka.Nechtěl bych rozebírat čí je to chyba,ale měly by ste respektovat názor druhých každý jsme jiný někdo je se vším třeba hned hotový protože si je jistý tím co řiká někdo rád rozebírá na více možností to jsem třeba já.Tak respektujte svoje povahy spojte svoje zkušenosti a pomáhejte společně tím že se budete hádat před nikým kdo nerozumí věci tak mu moc nepřidáte musíte navzájem pomoci ostatním každej máme zkušenost s něčim jinym nevěřim že je tu někdo kdo ví všechno každého z nás něco zaskočí.Doufám že ste mě pochopily =)
Myriel

Školák

Na ruce: 46.08

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: zbytečné pření

Příspěvekod panter » 20 pro 2010, 14:56

Súhlasím s tebou, a tiež by som bol rád, keby sa tu neriešili osobné spory. Ale bohužiaľ neviem, či je
to reálna predstava. Odkedy sem chodím, tak tie hádky sa s určitým odstupom objavujú znovu a znovu.

P.S.: Tému som presunul do správnej sekcie.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod zombie » 21 pro 2010, 11:15

MYRIEL je neobjektivní!!!
Pantere-uzamkni téma na které se ptal je
mi z něho špatně brání ego před pravdou. :krec:
kolika lidem pomohl lyn?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
A KOLIKA p.o.????????????????????
je to !41! je tu nový a tak naivní.užasný co dovedou psychologický testy!
a lyn když si psal s p.o. v soukromých psání nic o hnusech nepadalo a pak jí pošle jak jí nesnáší a atd.
je to závist a ty myriele vítej do klubu buranů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod lykantrop » 21 pro 2010, 11:25

Zombie úplně vidim, jak si nedáváš věci dohromady. Nejsem tak starý na to, abych měl tolik zkušeností a mohl si dovolit pomáhat. Tvoje logika nějak vrávorá. Nikdo nic zamykat nemusí, můžeme si to vyříkat tady. Myriel založil suprový téma! Na P.O. mám stejnej názor. Moje teorie se potvrdila. Ovládla a zahltila forum. Vše, co se stane P.O. ví dalších 15 odběratelů jejího novýho článku s názvem "LYKANTROP JE ZLEJ" skrz SZ. Už vidim tu promakanou síť, jak se přes SZ spamuje, co se stalo P.O.. O tom mě už dávno přesvědčil nějaký uživatel, tuším shewolf, který okomentoval zvýšení karmy takto: "Za pomoc P.O. .." Tak jako takovýhle důvody pro udělení karmy si strčte nikam. Já nevim, co bych měl pořád psát. Pokud si dobře pamatuju, tak jsme si to s P.O. chtlěi přes SZ vyříkat, já pak napsal jednu příjemnou a mírumilovnou větu a ona rázem změnila názor a brala mě jako kamaráda. Já jsem ale nikdy jejím kamarádem nebyl, to si jenom ona takhle vyložila. Stejně tak nejsem jeji nepřítel, ale výhrady mám.

Hádaní bude a zůstane, dokud tady budu já. Prostě vždycky někdo přijde a udělá konflikt a ten konflikt tady vyvolávám momentálně já.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Myriel » 21 pro 2010, 19:10

zombie nechápu tvoje vyšilování já přece nikomu nic neudělal... mě ta hádka pod mojim tématem přišla zbytečná a to co tam napsal lykantrop k mému problému se mi líbilo a to že jsem se k tomu přiklonil víc než k tomu co psala P.O to neznamená že proti ní něco mám teda po tom co tam začla vyvádět kvůli tomu že jsem spíše bral lykantropovo příspěvek než ten její mě fakt ohromilo a udělal jsem si o ní její obrázek stačí už jen jak vy 2 píšete za každou větou kterou chcete zdůraznit uděláte 150 vykřičníků ale my ostatní umíme číst na zdůraznění stačí jeden vykřičník to mi přijde jako by někdo vyšiloval a doslova to řval tu větu chce to bejt trošku vklidu a věci tolik nehrotit.Já se tu nehodlám s nikym hádat přijde mi to zbtečné a když to zkrátim ano jsem tu novej ale pod mojim tématem se mi ukázal lykantrop v lepšim světle ale to neznamená že P.O zavrhuju tak prosím nehysterči všechno se dá řešit v naprostém klidu
Myriel

Školák

Příspěvekod zombie » 21 pro 2010, 19:13

přestan psát jak lynkoš!
a neotírej se o p.o. nesáháš ji ani po kotníky!!!
neznáš jí sklapni brouku a jdi si hrát s panenkami!!
už mě nebavíš ani ty .
'Sorry' dalším uživatelům píšu to jak to cítím.
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod Myriel » 21 pro 2010, 19:25

zombie nemá cenu ti něco psát si zaujatý.. Nikdy jsem neřekl že jsem víc jak ona nějak jsem se v tomhle příspěvku o ni neotřel neřikal jsem v tom příspěvku že jí znám a už nehodlám odepisovat na tvoje příspěvky nenechám se napadat protože se cítíš dotčený
Myriel

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 21 pro 2010, 20:00

To co se stalo se stalo žádám zanechte dohadů!
a ty myrieli nedělej ze mě hysterku já jsem se jen
bránila a ivan.r nepomlouvej je to skvělý člověk,který pomohl i mě.
A i jiným tady na foru není jenom přes duchy je to i skvělý léčitel a já
jsem ráda,že jsem ho přes toto forum poznala.Když někoho odkazuji na něj
tak vím proč to dělám.On je něco jako pozemský anděl a to pokud tě zajímá
šamanství dobře chápeš co tím míním říct.Dobře souhlasíš víc s názorem lyn.
tvoje věc,ale neříkej že se cítím dotčená a že hysteričím!!!
To totiž není moje parketa.ale ode dneška na tohoto moderátora nebudu nikdy reagovat.
zklamal mě jako člověk o kterém jsem si aspon na chvilku myslela,že se změnil.
nedohadujte se nemá to cenu a tím bych tuto diskuzi považovala za uzavřenou.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 21 pro 2010, 20:23

OMG! To už si snad ale ze mě děláš prču P.O. NE? Cituj Myrielův příspěvek, kde pomlouvá ivana.r. Jsi normální? Trochu se vzpamatuj. Ty si to přečteš a v hlavě se ti objeví jiný významy vět.
P.O.: Podívej se na barvu mého nicku. Je oranžový a co to znamená? Že už nejsem moderátorem, nýbrž obyčejným uživatelem.
Já diskuzi považuju za otevřenou. Prostě se našel někdo, kdo nehustí do mě a tak se asi tady někdo cítí trochu oslabenej, viď?
Stojí za tebou zombie, shewolf, mira8585 (snad jsem napsal z hlavy správně) a ivan.r... Silná převaha, kterej jsem doposud čelil pouze já a ostatní se nevyjadřovali. Alespoň že přišel někdo, kdo to vidí trochu stejně jako já a nebojí se to říct nahlas. A to asi tak, jak to doopravdy je.
lykantrop

Příspěvekod Myriel » 21 pro 2010, 20:30

já jí považuji za uzavřenou až po tom co ti řeknu že jsem nikde ivana nepomlouval.. a mám čisté svědomí vše co jsem si o lidech mysle jsem napsal přímo jim nebo jsme jim to řekl a tim to končim =)
Myriel

Školák

Příspěvekod panter » 22 pro 2010, 09:00

Lykantrop, mohol by si vysvetliť aké máš vlastne výhrady? Lebo ja som to
z tvojich príspevkov dosť dobre nepochopil. A aké navrhuješ riešenie?
panter

Čaroděj

Příspěvekod lykantrop » 22 pro 2010, 09:09

Moje výhrady:
- Dobře napsaný příspěvek s alespoň trochou dávky úrovně (jeden až max. 3 interpunkční znaménka, mezery za interpunkční znaménky, na začátku věty velké písmeno).
- Často se v tématu objeví několik za sebou jdoucích příspěvků, jejichž obsahem je pouze: Dobře, ty a ty výborně, skvěle a podobně... Když se mi v nejnovějších příspěvcích na foru zobrazí, že je tam něco novýho a já tam jdu a vidím pouze takovejhle žvást jen proto, že se někomu líbí jak mi to nandal, tak je to pro mě akorát ztráta času a k tématu to vůbec neni.
- Požaduji volnost a otevřenost názorů. Žádné spiknutí vůči těm, kteří nevysloví souhlas s většinou.
- Uvítal bych větší rozmanitost názorů. Třeba p.o. něco napíše a dalších x lidí jenom připíše "P.O. jsi jednička!"... ale názor žádnej....
- Nemám problémy s odkazováním se na ivan.r. P.O. tím akorát uzavře téma, nic víc. Pak už v tom není o čem diskutovat.

EDIT
Všechno se totiž točí okolo ní, místo toho, aby se to točilo okolo témat.
lykantrop

Příspěvekod panter » 22 pro 2010, 09:17

To sú všetko zrozumiteľné výhrady, o ktorých sa dá diskutovať. Uvidíme, čo na to ostatní.
panter

Čaroděj

Příspěvekod Myriel » 22 pro 2010, 09:30

Podle mě v hádkách je naprosto jednoduchá chyba.Lidi tu nerespektujou názor druhých, berou vše osobně.Zdá se mi že někteří tu viděj jen to co chtějí a potom bezhlavě napadají druhé.Jinak za tu chvíly co tu jsem mi nepřišlo nic tak špatné jak tohle.
Myriel

Školák

Příspěvekod jennie1 » 23 pro 2010, 13:10

lykantrop píše:Moje výhrady:
- Dobře napsaný příspěvek s alespoň trochou dávky úrovně (jeden až max. 3 interpunkční znaménka, mezery za interpunkční znaménky, na začátku věty velké písmeno).
- Často se v tématu objeví několik za sebou jdoucích příspěvků, jejichž obsahem je pouze: Dobře, ty a ty výborně, skvěle a podobně... Když se mi v nejnovějších příspěvcích na foru zobrazí, že je tam něco novýho a já tam jdu a vidím pouze takovejhle žvást jen proto, že se někomu líbí jak mi to nandal, tak je to pro mě akorát ztráta času a k tématu to vůbec neni.
- Požaduji volnost a otevřenost názorů. Žádné spiknutí vůči těm, kteří nevysloví souhlas s většinou.
- Uvítal bych větší rozmanitost názorů. Třeba p.o. něco napíše a dalších x lidí jenom připíše "P.O. jsi jednička!"... ale názor žádnej....
- Nemám problémy s odkazováním se na ivan.r. P.O. tím akorát uzavře téma, nic víc. Pak už v tom není o čem diskutovat.

EDIT
Všechno se totiž točí okolo ní, místo toho, aby se to točilo okolo témat.

Původně jsem se do toho vůbec nechtěla vměšovat, říkala jsem si, že je to jen mezi vámi,
ale změnila jsem názor.
- Takže s první výhradou souhlasím,ten příspěvek by měl mít určitou formu, měl by být srozumitelný,
měl by se tak nějak dobře číst pro oko a taky si myslím,že maximálně tři vykřičníky,otazníky atd,
by měly stačit pro zdůraznění textu.
- Chápu tvoji výhradu ohledně těch příspěvků,kdy ten názor není rozvedený,
ale sama se přiznám, že já taky někdy nevím, co víc připsat, než že souhlasím nebo, že se mi to líbí.
Třeba k tomu nemám konrétně co víc říct, protože prostě ten dotyčný přede mnou to vystihl tak,
jak bych to řekla já a přijde mi pitomý tam znovu psát totéž jinými slovy.
Chápu,jak jsi to myslel, přesto nevím jak to udělat jinak :-)
- Ta otevřenost v názorech, s tím taky souhlasím, jen bych možná byla pro, když začne spor,
napsat do příspěvku,že si to ti dva nebo i více vyřeší přes SZ a na zeď pak napsat výsledek,
protože pak se to zvrhne ve víc než by mělo :-)
- V tom posledním bodě vím jak je to myšleno:-)
..tam bych taky navrhovala,aby jsme se dověděli,jak celá věc dopadla,
o co konkrétně šlo,vidět tam určité rozuzlení:-)

No a ten EDIT..to si nemyslím, je tu jedna z nejvíc aktivních,ale že by se vše točilo kolem ní..?

Myriel píše:Podle mě v hádkách je naprosto jednoduchá chyba.Lidi tu nerespektujou názor druhých, berou vše osobně.Zdá se mi že někteří tu viděj jen to co chtějí a potom bezhlavě napadají druhé.Jinak za tu chvíly co tu jsem mi nepřišlo nic tak špatné jak tohle.

Rozumím:-)
Když ono je to těžké:-)
Možná je to jen můj dojem, ale myslím, že lidi, kteří se zabývají věcmi jako my tady,
jsou velmi často silné osobnosti,většinou mírumilovní,schopni velké empatie,
pomáhající,vstřícní a komunikativní,ale jakmile se střetnou na nějakém názoru,
který je pro ně zásadní,hájí si sveřepě svoji pravdu a berou to osobně.
Hele, upřímně..:-)
Já jsem sice hodná holka,pomáhám,radím,ráda si vyslechnu názor druhých
a jsem ochotna přistoupit i v mnoha ohledech na kompromis nebo přijmout pravdu toho druhého,
ale jakmile se dostanu do sporu o něco zásadního,přes co nejede vlak,
dokážu být dost kousavá a hájit si svůj názor stejně tvrdohlavě.
V tom prostě oba aktéry tohoto konfliktu chápu naprosto přesně:-))
Jsem taky taková dost vytáčecí a taky reaguju často nepřiměřeně situaci:-)
Kdyby oba bývali své reakce napsali mírněji,jinými slovy, určitě by se vzájemně pochopili snadněji,
ale je to tak jak to je,stalo se,alespoň se třeba některé věci provětrají,
ono to má svůj smysl.
Kdoví proč mi to evokuje dvě šelmy stojící proti sobě,nahrbené,naježené,vrčící
a kdoví proč je to jedna šelma psovitá a jedna kočkovitá ..:-))
jennie1

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 23 pro 2010, 17:44

- Chápu tvoji výhradu ohledně těch příspěvků,kdy ten názor není rozvedený,
ale sama se přiznám, že já taky někdy nevím, co víc připsat, než že souhlasím nebo, že se mi to líbí.
Třeba k tomu nemám konrétně co víc říct, protože prostě ten dotyčný přede mnou to vystihl tak,
jak bych to řekla já a přijde mi pitomý tam znovu psát totéž jinými slovy.
Chápu,jak jsi to myslel, přesto nevím jak to udělat jinak :-)

Kritizoval jsem příspěvky, ve kterých to není napsáno například "Souhlasím", ale jen 10 smajlíků.

jennie1 veř, že vsecko se točí kolem ní. Jak? Bombarduje všechny soukromýma zprávama. Přes SZ se nedají konflikty řešit, protože se nepozná, kdo s kým je a navíc, nic se nevyřeší. Ani přes SZ, ani tady na foru. Vždyť vidíš, jak je jim to u prdele. Tady několik lidí napíše svůj názor, ale ti, kterých se to převážně týká mlčí. Proč asi?

Mírumilovně se nic nevyřeší, to spor přetrvá. Oba jsou mírumilovnou cestou nuceni dojít ke ústupkům a nahlas se neřekne, co je na srdci.
lykantrop

Další

Zpět na Archiv