Zdena

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Zdena

Příspěvekod Zdena » 31 pro 2015, 16:21

Zdravím Vás,

zaregistroval jsem se zde před nějakou dobu, kvůli jedné zvláštní věci co jsem si kolem sebe všiml, ale nějak jsem se na další krok vykašlal. Dnes jsem si všiml další zajímavé věci, díky které jsem se rozhodl jít za zvědavosti a dopátrat se k více informacím, tak snad budu úspěšný.

Věřit v "nadpřirozené věci" jsem začal teprve nedávno (2-3roky zpět), takže tady budu v hledání docela tápat. Snad máte s nováčky trpělivost :). Jinak můj dosavadní život bych docela srovnal s členem Dendee, jen plně nedokáži všechno špatné co se kolem děje nevnímat a občas toužím po pomstě.
Jdu tápat.

Zdena
Zdena

Školák

Na ruce: 18.54

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Zdena

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 led 2016, 22:52

Velmi nekonkrétní představení se, nezbývá než napsat uvítací klišé - doufám, že jsi našel, co jsi hledal a vítej :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..