Zjištění nadání

Magie konkrétně i všeobecně

Re: Zjištění nadání

Příspěvekod Sarkyr » 10 dub 2011, 09:51

mira8565 píše:Potřeboval bych poradit.Poslední dobou se mi stává toto.At jsem kdekoliv na kterémkoliv místě.Př.Píšu do knihy kdo kdy přišel a odešel.Něco třeba zvtrám.A potřebuji to přepsat.Tak chci sáhnout pro gumu.Jěště nezli se jí dotknu cítím žár jako b mě něco ruku spalovalo.Zopakuji to několikrát se stejným výsledkem.Doma:Potřeboval jsem napsat dopis.Jakmile jsem chtěl vzít dopisní papír stalo se mi to znovu.Tak jsem zavolal přítelkyni.A řekl jí aby mi vzala ten papír.Pak jsem se zeptal zda něco cítila.Dívala se na mně divně.Poslední dobou mám to pozoruji častěji.zkusil jsem to na více místech se stejným ůčinkem.Jde o nějaké skryté nadání o kterém nevím?

Ehm, já myslím, že to nemá nic společného s nadáním. Když saháš po gumě abys něo opravil a ruka tě pálí, spíš ti chce něco naznačit že to nemáš gumovat. Asis neměl brát ten papír a psát dopis. Nechápu jak tohle souvisí s fireballama. Spíš bys měl meditovat nad tím, co bylo na těch věcech co jsi zvrtal, a proč jsi cítil co jsi cítil.
Summa Scientia Nihil Scire
Sarkyr

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod mira8565 » 11 dub 2011, 07:32

Jenže já to ted mám se vším na co sáhnu.To bych nesměl nic .
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Na ruce: 71.24

Příspěvekod chmatak » 11 dub 2011, 07:34

ještě mě napadlo, že to může být nervového původu, já měl v krční páteři zablokovaný nějaký tunel či co a projevovalo se to brněním levé půlky těla a sníženou citlivostí té půlky
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod mira8565 » 11 dub 2011, 07:45

chmatak píše:ještě mě napadlo, že to může být nervového původu, já měl v krční páteři zablokovaný nějaký tunel či co a projevovalo se to brněním levé půlky těla a sníženou citlivostí té půlky

Vím o čm mluvíš.Také jsem si tím prošel.A ještě k tomu se mi tenkrát stratila citlivost.A jsou na to dobré cviky.Lepší, nežli někteří lidé chodí na opichy.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Příspěvekod chmatak » 11 dub 2011, 07:56

mira8565 píše:
chmatak píše:ještě mě napadlo, že to může být nervového původu, já měl v krční páteři zablokovaný nějaký tunel či co a projevovalo se to brněním levé půlky těla a sníženou citlivostí té půlky

Vím o čm mluvíš.Také jsem si tím prošel.A ještě k tomu se mi tenkrát stratila citlivost.A jsou na to dobré cviky.Lepší, nežli někteří lidé chodí na opichy.

dokud jsem závodně hrál házenou tak mi obstřiky páteře pomáhali velmi, mě se ta citlivost postupně vrátila do rozumné míry a dneska mě to nijak neomezuje
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sarkyr » 11 dub 2011, 08:12

No, jestli to máš opravdu se vším na co chceš sáhnout, tak bych to opravdu považoval spíš za problém, než za nadání. Asi bych doporučoval relaxaci a meditaci, jako ostatně se všema problémama, a pokus o procítění veškerých potíží se snahou o nalezení řešení. Moc nevěřím na diagnostiku na dálku, pokud se s člověkem dobře neznám, popř. mi není zprostředkován nějaký opravdu dobrý kanál, takže s diagnózou opravdu váhám. Zkusil bych ale na tvém místě nějakou mudra jógu, alias jógu prstů, myslím že na netu info najdeš. Když tak napiš, pošlu ti nějaké scany, literatury mám celkem dost.
Summa Scientia Nihil Scire
Sarkyr

Čaroděj

Příspěvekod mira8565 » 11 dub 2011, 16:29

Díky moc.. !no1 Zkusím něco najít a když tak písnu.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Předchozí

Zpět na Magie