zlo?

Magie konkrétně i všeobecně

zlo?

Příspěvekod wrnka » 14 bře 2015, 18:05

Ahoj, chci se zeptat na jednu věc..
Před nedávnem jsem zkoušela meditovat, chtěla jsem si navodit zhmotnění svýho přání. Tentokrát jsem se opravdu dostala do toho stavu, kdy jsem všechno cítila jako by se to opravdu stalo. Cítila jsem se i šťastná a vyhrkly mi slzy. Najednou se přede mnou objevily takový geometrický obrazce jakoby do zetka a z nich pomalu vylejzalo oko, stejně tak jako je symbol třetího oka. Jenže z tohohle oka číšilo šílený zlo. A ty obrazce kolem něj se neustále jakoby zvětšovaly.. byl to neskutečně hnusnej zážitek, takže jsem otevřela oči a chvilku jsem vyloženě vejrala do stropu. Pak jsem se do toho stavu zkusila vrátit a dostala jsem do něčeho, co mě provádí už od dětství, je to něco jako vědomí/pocit, že padáte a kolem vás cejtítě šílenou tíhu, jako dítěti se mi to zobrazovalo i ve formě toho, že jsem měla zvedat věc ve velikosti milimetrů a byla šíleně těžká. V tomhle stavu jsem byla několik minut, prostě jsem sebou jakoby házela v prostoru.
Mám určitý problémy a netušim, jak tohle s nima souvisí. Zvášť to oko. Nevíte co by to mohlo být? Ty oči mě pronásledujou už asi 10let, takový zlo, který se mi zobrazuje před spaním. Nebo ve stavu totálního klidu. Ale tohle se mi nikdy nestalo. Zrovna u toho "přání" který jsem zkoušela vyřešit různýma alternativníma cestama.. a nikdy to nevyšlo. Ale proč to zlo?

Děkuju předem, snad neznim jako šílenec :D

W.
wrnka

Školák

Na ruce: 24.22

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: zlo?

Příspěvekod Pietko » 15 bře 2015, 00:58

Myslim ze ste pri meditacii zaspali. Uvolnena mysel moze pocitovat stastie a lasku... ale je to skor neutralny stav. Ak je to intenzivne tak emocionalne, potom je v nerovnovahe. To ako to popisujete mi pride ako sen. To zle oko by bolo tiez toho priznakom. Ja ked sa dostanem do stavu meditacie tak som uplne odtrhnuty od vnemov tela, vacsinou som len vedomie v nekonecnej ciernej prazdnote. Nemam myslienky, "myslim" citenim. Ostava pozornost. Ostava vedomie... Na strach nie je miesta.

Ta dalsia vec mi zasa pripomina prechod k lucidnemu sneniu... ked telo zaspava, no mysel ostava bdela a straca kontakt so senzorickymi vnemami. Ked zrazu prestanete citit tiaz tak to citit ako padanie... strhnete sa a hodi vas to. Skuste to predlzit, netrhajte sa. Prejdete do vedomeho sna.

Neviem ci vas prenasleduje skutocne zlo, ale viem, ze vas isto prenasleduje vas strach. Prijmite ho a nechajte ho odist. Zachovajte pokoj. Stale si uvedomujte kde ste. Strach prekonate pokojom.

Nezniete ako sialenec, to nie. Vy sa bojite. No strach je iluzia. Iluzia ze sa vam nieco stane, no nestalo sa.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Zpět na Magie