změna

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

změna

Příspěvekod inf.3rn0 » 10 črc 2009, 18:36

Nevím jestli jsem dal toto téma správně,předem se omlouvám.ale chtěl bych se zeptat,jestli neví někdo jak změnit svůj život.nemyslím práci a tak.ale prostě cítim se nenaplněn od rozchodu přítelkyně,vadí mi třeba že kouřim,piju a takové věci co mi dřív nevadily.potřeboval bych poradit co s tím,jak uspokojit sebe,abych mohl bejt na sebe za něco pyšnej nebo tak něco,aby sem si říkal že můj život má smysl a že prožívám krásnej život a ne že jen tak procházim..díky za odpovědi
inf.3rn0

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: změna

Příspěvekod lykantrop » 10 črc 2009, 22:08

A kdy jsi se rozešel s přítelkyní, + - pokud se mohu zeptat? Pomůžeš tím jedině sobě ;)
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod inf.3rn0 » 11 črc 2009, 14:45

v prosinci r.2008.od té doby mě to užírá a nevim co s tím prostě
inf.3rn0

Školák

Příspěvekod lykantrop » 11 črc 2009, 15:18

To je na takovej delší rozbor, pokud máš zájem tak mi napiš na PM, ale budu potřebovat víc info...
Otázky typu:
"Jaký byl důvod vašeho rozchodu?"
"Dáváš za vinu kouření a podobným návykům, které vedli k rozchodu?"
"Máš další partnerku, nebo seznámení s ní ti činní problémy?"
"Myslíš si, že nemůžeš najít další partnerku, dokud se nezměníš a neodstraníš své zvyky?"

A bla bla a bla bla. Když sem napíšeš, jak se změnit, odpověď dostaneš podle toho, kdo co zažil. Málokdy a když už, tak neúčinně, popíše ti co prožíval, ale ty to těžko pocítíš. Nevíš, jak silná byla jeho vůle při jeho změně, jak moc to chtěl. Je to dost o vůli a taky o tom, co od toho chceš. Nejvíc se lidé začnou měnit, když už je pozdě, když jde třeba o zdraví... Když už máš problémy s plícema, tak přestáváš, protože víš, co se může stát. Dokud to nemáš, přehlížíš a nechceš slyšet.

Kdybych věděl více, poradil bych ti, ale také nechci z tebe tahat informace... Zřejmě si myslíš, že s tím, co máš, co děláš daleko nedojdeš a že nikdy nedosáhneš toho, co chceš a to se týká i partnerky. Možná máš představu, že když kouříš, nenajdeš takovou, jakou chceš. Opravdu těžko zhodnotit, když tě člověk nevidí, neslyší, nepozná... Kdyby se s tebou rozešla partnerka třeba kvůli tomu, že často chodíš do hospody s kamarády a jsi s nimi více, než-li s ní, určitě tě to žere a dáváš to za vinu alkoholu a cigaretám. Kdo ví, kdo ví. Jen ty a bůh ;)
lykantrop

Příspěvekod inf.3rn0 » 12 črc 2009, 09:07

děkuji za odpověď.kouření a alkohol v rozchodu nehrály roly,to jsem začal pořádně právě až od rozchodu.a důvody byly asi takové že jsem nevydržel její neustálé lhaní.A dykž jsem poznal další holku tak sem akorát měl pocit nenaplnění a nešlo to.
inf.3rn0

Školák

Příspěvekod lykantrop » 14 črc 2009, 09:57

Nenaplnění v jaké části vztahu?
lykantrop

Zpět na Životní zkušenosti