Změna vědomí - rozdělená osobnost

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Změna vědomí - rozdělená osobnost

Příspěvekod jirka.strasil » 14 srp 2008, 05:20

Zdravim.predem chci upozornit,ze nic z toho co tu ted napisu neni lez a doufam,ze to tak ani nebude brano.tohle forum ocenuji a Docenuji,hlavne v posledni dobe,ktera je,vskutku,velmi zvlastni.

tak k tomu problemu.jak vypovida z predmetu tohoto vlakna,tyka se to dvou osob(?) v jednom cloveku...resp.ve me.
priblizne dva roky,plusminus par mesicu,mivam obcas pocit,jako kdybych v sobe nebyl jen ja,ale i nekdo jiny.nekdo nebo neco,neumim to presne specifikovat.ten stav vypada asi takto,dam priklad.
jsem s prateli,normalne se bavime,resime praci,rodinu,normalni pokec.neco resime,kdyz v tom nahle mam pocit jak kdyby se mi obratily vnitrnosti naruby,motylky v brise,zatmeni pred ocima,cca pet vterin to trva.pak to najednou ustane,ale ja mam pocit jako kdyby bylo neco spatne.necitim se jako JA,ale citim pritomnost nejakeho rusiveho elementu.nemuzu se soustredit na to,na co chci,vetsinou se pristihnu ze jsem v myslenkach uplne jinde nez proste chci JA a treba jsem i v myslenkach,ktere proste nechapu kde by se ve me vzaly,napriklad nedavno jsem byl v myslenkach na nejakem pohrbu,uplne neznameho cloveka.ale neni to jen negativni mysleni,je i pozitivni,navsteva kina,prochazka s prately...zajimave je,ze v tech myslenkach nikde nevidim sebe a ani nevim,jestli sem to JA,kdo je na nejakem pohrbu,jestli sem to JA kdo se bavi s temi lidmi kolem...je to pocit,jako kdybych proste nebyl v mem tele sam ale byl tu i nekdo jiny.4x se mi stalo,ze za me i nekdo jiny mluvil.mluvil jsem s matkou,resily jsme navstevu u lekare.najednou bum,ten petivterinovy stav a pak za me muvil nekdo jiny.ty veci co rikal,byly slusne,normalni a k tematu,ale JA bych takove veci nikdy nerekl,nikdy bych se na to neptal,ani by me nenapadlo se na to ptat...jeste se mi teda nestalo,ze by me to neco?nekdo?ve me ovladal fyzicky,jen tu rec...stejne,i kdyz jsem tu popsal X radku,nejde ten stav popsat.jednodusse receno mam pocit,jak kdyby ve me byl jeste nekdo jiny,nejaka jina osoba,kterou vubec neznam a nevim kdo je...
tenhle stav vetsinou skonci prave tim,ze si uvedomim co to rikam,co to delam,na co to myslim a ze to co rikam,myslim nebo delam neni zpusobene moji cinnosti.radove ten stav trva desitky minut.nejvic se bojim toho,ze si to treba jednou neuvedomim...ze se uz z toho stavu neproberu...
jeste dodam,pro rejpalky co by me chtely obvinit ze schyzofrenie,na psychiatrii sem byl,dokonce i hospitalizovany.jsem plne v poradku,mozek funguje jak ma,poskozeny neni,ovsem to se neda rict o moji citove schrance...ta je doslova na sra*ky.
takze zopakuju-nejsem schyzofrenik.nemate s timhle prosim nekdo zkusenosti?ocenim jakoukoliv radu,jakoukoliv pomoc...nechci se jednou probudit a (ne)zjistit,ze to nejsem ja...

--- START EDIT - BY LYKANTROP ---
Změna názvu a přesměrování z Exorcismy do Psychologie - Životní zkušenosti. Žádost o přesměrování hotová (Citace autora: edit-a vazne se omlouvam,pokud jsem to zadal do spatne kategorie,kdyztak bych poprosil adminy o MOVE do spravne sekce...dekuji")
--- END EDIT ---
jirka.strasil

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: 2in1

Příspěvekod martink » 14 srp 2008, 19:18

Ahoj, děkuji ti za chválu našeho fora.
Nikdo to jako lež brát nebude, jelikož toto forum je o těchto věcech, takže se neboj a klidně se ze vším svěř.
Na tvou otázku ti určitě někdo odpoví.
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod jesterM60 » 14 srp 2008, 21:04

Nejsi první a ani poslední.Když už jsi teda eliminoval nádory,rakoviny a fyzické nemoci v oblasti hlavy,tak tedy spíše to ezoterno.Jelikož jsi přesně nejsem jist,zkusíme diagnózu postavit na vylučovací metodě.Zkus se nějak očistit,či na sobě provést exorcismus.
Kód: Vybrat vše
http://okultismus.mysteria.cz/index2.php?m=002lbrp
Obrázek Magia scientia est et scientia potestia est!!
jesterM60

Čaroděj

Příspěvekod jirka.strasil » 14 srp 2008, 23:57

to nemuzu cist...to nejde.mam strach,bojim se,oni chodi za mnou.nevim co chteji,ale nedovoli mi to cist!
muze si to precist nekdo muj blizky,osoba ktere verim a udelat to se mnou,ja tonezvladnu...prominte za ten chaoticky prispevek,ale neco je spatne...

edit po nekolika hodinach-
velmi se omlouvam,ale tohle sem nepsal ja:( ani ten prispevek nechapu...pravdepodobne to byl asi on:(
znam se s klukem,co ovlada exorcismy a vymita z domu duse zemrelych.myslite ze mi on dokaze pomoct?velmi se stydim a nevim,jestli se mi s tim nevysmeje:(
jirka.strasil

Školák

Příspěvekod jesterM60 » 18 srp 2008, 20:48

Překážky z člověka činní hrdinu,pokud není bázlivý a odhodlaně je překonává.
Obrázek Magia scientia est et scientia potestia est!!
jesterM60

Čaroděj

Příspěvekod aisha2110 » 18 říj 2008, 13:01

Tvoj prípad je dosť komplikovaný. Nielen že sa do tvojho tela nasťahovali iné osoby ale ešte aj tvoj etericky dvojník opúšťa tvoje telo. Neviem či ti bude vedieť pomôcť exorcista pretože jeho zameranie je skôr na vyháňanie zlých duchov no môžeš to skúsiť. Možno by ti pomohla hypnóza. V tomto stave by sa dalo toho ducha zbaviť. Pretože tvoje vedomie by bolo mimo dalo by sa sním ľahšie komunikovať a požiadať ho nech odíde na druhú stranu . Alebo sa vo svojom vnútri skús sám porozprávať navrhni mu nech ide do lepšieho sveta ak nevie ako nech požiada o pomoc ona určite za ním príde a pomôže mu. Možno sa tým vyrieši aj ten druhý problém. Nakoľko je ten duch v tvojom tele máš príliš moc energie a to spôsobuje že nevieš udržať svojho eterickeho dvojníka vo svojom tele. No ak to neprestane ani potom a stále budeš sa ocitať na inom mieste znamená to že máš zároveň dar opustiť svoje telo a v tom prípade ti odporúčam odbornú literatúru na túto tému aby si sa s tým naučil pracovať a hlavne to ovládať.
aisha2110

Školák

Re: Změna vědomí - rozdělená osobnost

Příspěvekod Sindibad » 27 kvě 2009, 08:51

Ahoj Jirko, je dobré, že si to uvědomuješ a nebojíš se o tom napst. Svět ve, kterém žijeme je daleko rozsáhlejší a složitější než si dokážeme představit.........mů žu Ti doporučit knihu Transformace vědomí od Tomáše Keltnera. odkaz ttp://www.transformace-vedomi.cz/o-knize. Jsem ten, kdo hledá..měj se Roman
Sindibad

Školák

Zpět na Životní zkušenosti