Známá z minulého života nebo hodně náhod?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Známá z minulého života nebo hodně náhod?

Příspěvekod jennie1 » 04 črc 2009, 19:56

Ahoj,asi každému se už určitě stalo,že se setkal s osobou,u které měl pocit,že se dávno znají,já to osobně zažila několikrát..Chci se s vámi ale podělit o jednu zajímavou zkušenost:
Pracovala jsem ve firmě,která má více poboček a zaměstnanci tam dle potřeby kolují,když někdo onemocní atd.Takto jsem poznala holčinu,kterou jsem nikdy dřív neviděla ani o ní neslyšela,ale jakmile vstoupila do místnosti,měla jsem pocit,že už jsem jí někde musela vidět,zkrátka,že ji znám,což ale nebylo možné.
Věnovaly jsme se svojí práci,ale já ji musela pořád pozorovat a přemýšlet,odkud ji znám.Postupně jsme se začaly bavit a já se jí kdovíproč zeptala,zda se nezajímá o umění,ona na mě vytřeštila oči a že ano,jak to vím a že ona má taky pocit,že se zajímám o umění,taky měla pravdu.Svěřila jsem se jí se svým pocitem,že se musíme znát,měla ten samý.Během cca 2-3hodin jsme měly několik dejavu,také jsme zjistily,že nás obě nějak napadla souvislost s Egyptem a přitom přišlo jedno z oněch dejavu,pak jsem zjistila,že je kamarádkou spolužačky mého přítele a také se stalo za těch několik hodin dostkrát,že jedna z nás něco řekla a druhá řekla,že chtěla říct to samé.Celou dobu jsem cítila mrazení v zádech,byla jsem rozechvělá,ale zároveň jakoby klidná a radostná,že ji vidím,nevím přesně jak to popsat.Na konci pracovní doby jsem ji požádala a emailovou adresu,že bychom si mohly někdy napsat a někam zajít a to bylo další překvapení,její email byl velmi podobný mému,můj je jennie1 a její annie8.Pak jsme se viděly ještě jednou v práci a pocity,mrazení a dejavu se opakovaly.
Máte někdo podobnou zkušenost?Co si o tom vy ostatní myslíte?Jedná se o vysokou koncentraci náhod?Nebo jde o nějaké setkání s osobou z minulého života?Nebo něco jiného?Je to už několik měsíců,ale pořád mi to vrtá hlavou.Omlouvám se za extrémně dlouhý příspěvek,ale nechtěla jsem to vytrhnout z kontextu :-).Předem děkuji za vaše názory a rady.
jennie1

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Známá z minulého života nebo hodně náhod?

Příspěvekod littlewitch » 05 črc 2009, 10:48

Ja sa držím malinkatého hesla,že náhody nejestvujú a všetko so všetkým súvisí,takže aj vaše stretnutie a to ,že je ti známou a vieš o nej tak mnoho,nie je náhoda. Veci sa dejú a vždy je tu nejaký dôvod,prečo ste sa stretli a prečo sa poznáte.
Keďže verím v reinkarnáciu,môj názor je,že ste sa už v minulom živote stretli..za iných okolností,samozrejmne :) a inak..
Obrázek
Až raz odídem...vrátim sa ako anjel smrti, aby sme boli navždy spolu....a bolesť sa stratí...
littlewitch

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod jennie1 » 09 črc 2009, 20:02

Já taky věřím,že vše má svůj důvod a vše souvisí se vším,tedy i na to,že jsme se měly potkat,ovšem z jakého důvodu a jak to zjistit?Vyzná se někdo v minulých životech,tedy zda to s tím opravdu souvisí?Jak se dozvím,kdo jsem byla v minulém nebo v minulých životech?Na internetu je spousta "zaručených" testů a návodů,ale zabývá se tím někdo seriózně?Dík
jennie1

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 15 kvě 2010, 00:22

to je určitě tak,že tvoje a její setkání chtěl sám osud.a důvod brzo určitě poznáš,pokud si budete dopisovat uvidíš co se dál z toho všeho vyklube.nejlepší bude když jsi necháš udělat horoskop od martinka ale až budeš mít 50 příspěvku.horoskopy jsou někdy moc důležité.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy