Zvětšená vnímavost

Magie konkrétně i všeobecně

Zvětšená vnímavost

Příspěvekod Iri » 14 kvě 2011, 19:31

Poslední dobou mám pocit, že se něco děje se světem. Nedokážu ale vysvětlit, jak jsem na to přišel. Na druhou stranu se mi začala dít spousta podivných věcí. Mám intenzivnější sny (i když ty mě začaly v poslední době opouštět :( ), vyjímečně dokážu číst myšlenky, nebo dokáži vycítit přítomnost nějakého člověka. To s tím vycítěním přítomnosti je velice zajímavé. Většinou to probíhá tak, že si vzpomenu na nějakou událost z mé minulosti, ve které se nachází ta osoba, kterou za chvíli potkám. Poté si vzpomenu na samotnou osobu a ta právě přijde. Nedokážu to ale ani nijak ovládat. Nezáleží na tom, jestli jsem ve stresu nebo naprosto klidný, je to naprosto sponální. Ví někdo, o co se jedná? Z čeho pramení ten pocit, že něco není v pořádku?
Nic není černobílé, záleží na úhlu pohledu. Pravda je vždy někde mezi.
Iri

Školák

Na ruce: 77.38

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Zvětšená vnímavost

Příspěvekod Akyana » 14 kvě 2011, 20:57

No, probouzíš se.
Užívej si to a buď v "teď a tady".
Utiš svojí mysl.

Pak to půjde ráz na ráz.

Ten pocit, že není něco v pořádku je pravdivý...my si tento svět vlastně halucinujeme.
A Ty halucinace považujeme za jedinou pravdivou realitu.
Ale je něco dalšího, mnohem zázračnějšího je za ní...a to začínáš pociťovat.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Iri » 14 kvě 2011, 21:17

A jaký je nejlepší způsob, jak ovládat tyto schopnosti? Nechci je mít ve vlastní prospěch. Nevím nač, prostě je chci mít. Třeba mi někdy pomůžou, nebo jimi pomůžu ostatním. Napadlo mě meditovat, ale v tom nejsem příliš schopný. Řeším až příliš mnoho problémů ostatních, které by mě vůbec nemusely zajímat. Když se snažím meditovat, za pět minut pouze přemítám myšlenky a hledám řešení. Četl jsem, že to může být první krok - vyřešení všeho, co mě trápí, ale mě to připadá nekonečné.
Iri

Školák

Příspěvekod Arpaix » 15 kvě 2011, 17:22

Iri, Vy vnimate i minule zivoty,a ted zacinate mit silnejsi vjemy, nebot budete jiste stara Duse,a asi jiz mnohokrat na tomto svete. My jsme na tomto svete jako turiste,a tento svet je mistem nasi napravy a odpykani trestu za ciny v minulem zivote. Tento svet je zly, tvrdy, ale verte ze jsou i stastnejsi svety. A i na jinych planetach je zivot, nekde lepsi a nekde horsi nez na planete Zeme. Snazte se vnimat, myslet na sve sny,a zkuste tu meditaci.
Ponorte se do sebe a premyslejte o svem minulem zivote. Pokud to je pro Vas v tomto momentu dulezite, bude Vam pravda odhalena., Ale vse ma svuj cas. Clovek musi byt pripraven na odhaleni pravdy o zivote minulem.
Vse ma svuj cas. Premyslejte o svych snech, ale i o svem detstvi- vse souvisi se vsim,a nas zivot je zavisly na zivotech minulych. Pokud Duse je dostatecne zrala aby clovek unesl pravdu, pravda Vam bude sama odhalena.
Uklidnete napred svoji mysl, zkuste meditovat treba 15 minut denne,a k uklidneni Vasi mysli muze pomoci napriklad vune myrrh, vonne aroma myrrh- velmi uklidnuje. Meditujte nejlepe rano, ci v noci okolo 3-4 hodiny ranni.
Ovsem nejezte prilis mnoho a nepijte pred meditaci alkohol. Zkuste uklidnujici musiku, jako napr od ERA, nebo NOX ARCANA, ja posloucham i Occitanskou musiku /Languedoc, jizni Francie/- ale ta hudba velmi ticha!!! Soustredte se na svuj minuly zivot,ale i tento. A jak rikam, ne plny zaludek a zadny alkohol pred meditaci. Vuni zkuste myrrh.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Iri » 15 kvě 2011, 20:25

Děkuji za odpověď a omluvte mou upjatost. Jen nemám rád věci, které jsou přede mnou skryté :) Nebo spíš ten pocit, že mi něco uchází... Už od mala jsem velmi zvídavý a proto je pro mě přirozené snažit se dozvědět co nejvíc věcí.

Zajímalo by mě, zda má s tím vším něco společného i astrál. Mám pocit, že jsem se do něj jako malý (2 - 3 roky) několikrát dostal. Nebyl to příliš příjemný zážitek, ale celkem jasně si pamatuji ty děsivé sny, které měly s popisem astrálu hodně společného. Je škoda, že malé děti jsou v tomto ohledu tisíckrát vnímavější než dospělí nebo staří lidé.
Iri

Školák

Příspěvekod Climatic » 15 kvě 2011, 21:05

Jako malí dítě každý cestoval.Jelikož duše s i novém tělě ještě zvykala,tak občas duše utíkala do astrálu...:))
Climatic

Školák

Na ruce: 0.00

Zpět na Magie